Įkvepianti architektūra - šiuolaikiškam gyvenimui

Koncepcija

Išskirtinio eksterjero namai, turintys ypatingą charakterį - ašis, apie kurią sukasi projekto koncepcija. Duonos Kalno gatvė ir organiškai susiformavęs šlaitinis sklypas, savo forma primenantis duonos kepalą, inspiravo išskirtinę namų formą ir nestandartinį namų išdėstymą pagal sklypo reljefą.

Projekte siekiama apjungti pagrindinius kokybiško namo elementus - privatumą, funkcionalų išplanavimą, erdvės jausmą, šiuolaikinį dizainą ir patogumą.

Išskirtinės idėjos

Architektūrai unikalumo suteikia namo aukštų orientacija skirtingomis pasaulio kryptimis - namo pirmojo ir antrojo aukšto pasukimas vienas kito atžvilgiu suteikia ne tik unikalumo namo formoms, bet ir atveria gražiausius vaizdus pro langus, išsaugant vidaus erdvių privatumą.

Visame projekte pasikartojančios apvalios formos sukuria lengvumo, jaukumo jausmą, netradicinį namų išplanavimą ir puikiai įsikomponuoja į sklypo ovalą. Į architektūrinę visumą įsilieja ir sklype esančios stoginės, atraminės betono sienelės, laiptai bei kitos detalės, kurios papildo ir neužgožia pačių namų.

Norėjosi pabrėžti ir papildyti išraiškingą sklypo reljefą išskirtinės, bet tuo pačiu lakoniškos architektūros pastatais. Dviejų prasuktų tūriu kompozicija sukuria daug naujų rakursų, intrigos, neapkraunant erdvės nereikalingomis detalėmis, dekoru. Tirštoje gamtinėje aplinkoje minties ir kompozicijos grynumas padeda subalansuoti ir praturtinti ją.

Gintautas Natkevičius Architektų biuras G. Natkevičius ir partneriai.
Dominykas Kalmatavičius Architektų biuras G. Natkevičius ir partneriai.

Medžiagos

Architektūrinę namų koncepciją pagrindžia pasirinktas medžiagiškumas - betono, aliuminio ir medienos dermė. Kiekviena detalė sukuria kokybės visumą projekto eksterjere: langų sistema - aliuminio konstrukcija, pagrįsta ilgaamžiškumu, fasado apdaila - klinkerio plytos, patikrintos gamtos kontrastų, lauko terasa - mediena, itin artima kiekvienam kraštiečiui.

Namai

 / 
 / 
 / 
 / 
 / 
 / 
 / 
 / 
Didinti žemėlapį
Nr. Namo plotas Sklypo dydis Sklypas Kaina
(I-o lygio apdaila)
Kaina
(II-o lygio apdaila)
Būsena

Vieta

Vilniuje, Duonos Kalno gatvėje, įsikūręs individualių namų kvartalas išsiskiria ne tik savo šlaitiniu reljefu ir architektūra, tačiau ir patogia lokacija. Kvartalo gyventojas asfaltuotomis įrengtomis gatvėmis savo namus galės pasiekti net 3 skirtingais keliais - per Vilniaus vakarinį aplinkkelį, Ukmergės gatve arba iš Visorių pusės. Greito ir patogaus susisiekimo galimybė - didelis patogumas aktyviam miestiečiui.

Kelios minutės automobiliu iki prekybos centrų ir parduotuvių, visai šalia - privatūs vaikų darželiai. Čia pat - Visorių miško parkas su pasivaikščiojimo takais Jūsų aktyviam laisvalaikiui.

Vieta mieste Vieta mieste

Apdaila

Partneriai

Puslapyje naudojami slapukai.   Learn more